Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán azt követelhetik,...

Nyelvvizsgán azt követelhetik, hogy kizárólag ceruzát használjanak a vizsgázók? Tesz volt.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, TELC-en ceruzát kell használni. Ha ez akkora gond, akkor válassz másik vizsgarendszert. Amúgy ha attól tartasz, hogy "meghamisítják" a tesztedet, hát nem fogják. Én kétszer vizsgáztam TELC-nél (angol B2, német B1) mindegyik elsőre meglett, pedig nem vagyok egy nagy nyelvzseni, különösen németből. Én csak jókat tudok mondani mind a vizsgázás körülményeiről, mind a vizsgáztató tanárokról, mind a javítási módszerekről. 100%-os jóindulat jellemzi az egész vizsgáztatást.
2011. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a TELC-et ceruzával kell írni, ha nem vagy hajlandó, akkor ne menj oda. Én is ott vizsgáztam, és sikerült is, mindenféle bonyodalom nélkül, minden úgy ment, ahogy mondták, időre, pontosan, tehát én is csak pozitívan tudok véleményt adni róluk.
2011. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Egy meglepődött barátnőm járt így,nem én.A lánya vizsgázott.

Én is furcsának találom,ezért kérdeztem tőletek.

2011. jún. 1. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg azért kell (és az se mindegy, milyen ceruzával), mert a német központban a gép ami kiértékeli, csak ezt tudja.
2011. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is furcsának találom/tam, de hát ez van.


második

2011. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!