Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD-s vagy ORIGÓ-s nyelvvizsga...

ÖSD-s vagy ORIGÓ-s nyelvvizsga? (középfok-német)

Figyelt kérdés
Melyik ér többet? Melyiknek van nagyobb neve? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 9. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

ösd vagy zd


szerinted melyik az elismertebb? amelyiket az az ország szabályoz, ahol beszélik is a nyelvet, vagy az, ahol nem beszélik?

2011. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hello. nekem van felsőfokú origóm és dsd-m is,ami nem ösd de hasonló,csak ugye ezt németország állítja ki.

azt gondolom,hogy az ösd-nek nagyobb tekiintélye van és nemzetközi is.de sztem ez egyértelmű.

2011. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
németből kétségtelenül a legismertebb legjobb és persze legnehezebb a DSD. én ajánlom nagyon
2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ...

ha szeretsz fordítani, akkor origó, amit külföldön nem fogadnak el

vagy, amit énis csináltam ÖSD, ami számomra könnyebb, (mint a fordítás önmagában xD) és külföldön elfogadják :)

2011. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!