Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL vagy ÖSD alapfokú német?

ECL vagy ÖSD alapfokú német?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztaltokat meg hogy melyik mire megy rá leginkább?Én az ECL mellett vagyok inkább.Ha jól tom ott a szóbelin párban beszéltek+ tanár kérdez és nincs nyelvtani rész...
2011. jún. 12. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

ÖSD-t annyira nem ismerem, úgyhogy dönteni én sem tudok. Viszont nekem az ECL is nehéznek tűnik. De persze ez nem jelenti azt, hogy neked is az! Ezt csak én gondolom így!

Én az Euroexamot javaslom!

Nagyon kedves a tanárok, legalábbis velem azok voltak! Én közepet csináltam, de itt a nyelvtani rész az húzósabb, viszont a szóbeli könnyű volt!

Én nem ajánlanám azt, hogy alapra menjél, hanem rögtön menj középre! Persze tapasztalat szerzésnek tök jó!

De viszont gondolj bele, alapfokúval nem érsz semmit. Először én is alapfokúra mentem, sikerült. De rá kellett jönnöm, hogy szart se ér...

És tanultam és utána mentem középre! Szóval itt azt kell eldönteni, hogy te hogy állsz a nyelvvel, és hogy kell neked egy kis tapasztalatszerzés a vizsgával kapcsolatban vagy sem! Ügyes légy!:)

2011. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!