Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mely spanyol nyelvkönyvet (és...

Mely spanyol nyelvkönyvet (és akár munkafüzetet) ajánlanátok teljesen kezdőknek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, most nyáron szeretnék megtanulni egy kicsit spanyolul. Nem nyelvvizsga szintjén, csak annyira, hoigy megértessem magam, és én is megértsek egy anyanyelvűt, aztán esetleg továbbfejlesztem.

Lényeg: nem tudnék különtanárra költeni (esetleg csak jövőre, ha jó nyári munkát találok), így egy jó könyvet szeretnék. Tudtok ilyet (cím, szerző)?


2011. jún. 14. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ebből kezdtem tanulni: [link] (Nagy Erika - Seres Krisztina - Adela Milán Vela: Spanyol nyelvkönyv I. - Viva el espanol)

Ez tankönyv és munkafüzet egyben, szövegek, feladatok, nyelvtani magyarázatok és szószedetek is vannak benne. Szerintem erős alapot ad. Van két folytatása is, a második már középfokú anyagnak felel meg, a harmadik pedig valahol a közép és felső között, de mindenképp haladó szint.

2011. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallásértést nem tartalmaz?
2011. jún. 14. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt a könyvet már nem árulják, helyette van a Colores sorozat, újabb, hasznosabb szókinccsel, modernebb. És van hallásértési része is. Én azt ajánlom. Sok sikert. :)
2011. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézegethetsz könyveket.

2011. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, a Colores nekem is szimpatikus volt a boltban.
2011. jún. 20. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!