Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Norvég nyelvet nehéz megtanuln...

Norvég nyelvet nehéz megtanulni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én dánul tanulgatok, mondjuk mostanában az érettségi miatt hanyagoltam. Az összes skandináv nyelv egyszerűbb, mint az angol vagy a német, ha mindkettőt beszéled, akkor meg főleg. A dánban a kiejtés lehet zavaró, én viszont a norvégot ugyanúgy (vagy jobban) megértem, mint a dánt. Az egyetlen gond az lehet, hogy nehéz tananyagot találni.
2011. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
német vagy angol nyelvtudással nem mondható nehéznek.
2011. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én így álltam neki a hollandnak, hogy angollal és némettel nem lesz nehéz. Nekem pl. pont így volt a nehezebb, sokszor összekevertem a szavakat, megszenvedtem vele. Nekem nehezebb az ilyen kevert nyelveket tanulni, de ez gondolom egyéntől függ.
2011. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha az angol nem megy nekem?
2011. jún. 16. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is norvégul tanulgatok, bár most nekem is hanyagolnom kell ,de azt tudom mondani hogy ha angolul tudsz akkor az jelentősen segít, de szerintem ha németül tudsz még az is megkönnyítheti egy kicsit.
2011. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!