Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült a májusi TELC...

Hogy sikerült a májusi TELC nyelvvizsgád?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 12:25
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia! Nekem sikerült, hálistennek, elsőre. Nem hittem el, minden egyes nap úgy feküdtem le, hogy bevillant az a kép, ahogy az oldalon megjelenik: sikertelen vizsga. 216,5 pontom lett, ez az egésznek olyan 72 %-a. Az írásbelim 68 %-os lett, a szóbelim 76 %.

Érdekes, ami a legnehezebb feladat volt számomra, a szövegértés, az lett a legjobb (pedig szerintem elég nehézre csinálták a szöveget, tehát nagy szókincset igényel), és a levelemet eléggé "gagyinak" éreztem, mégis az is 33 pont lett (45-ből).

Még nem is fogtam fel...:)

2011. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én csak szóbelizni voltam , mert meglett az írásbelim még előtte elsőre :D dee szerencsére meglett a szóbelim is... 77%os lett :DD úgyhogy büszke vagyok magamra :))


és neked , hogy sikerült?:D

2011. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

német alapfokon voltam és a szóbelim 84%-os lett,az írásbelim 84,6%-os :D

amikor gyakoroltam meg 74%-os lett a legjobb írásbelim

szóbelin meg alig bírtam kinyögni értelmes mondatokat

2011. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem is sikerült elsőre. Az írásbelin 95 pontom lett, a levél és a nyelvtan rész is 60% lett, szóval nem sokon múlt de meglett. A levelet én úgy éreztem, hogy rossz lett de a 27 pont nagyon meglepett. A szóbelin már nem volt gond, összességében 81% lett, a magnó 70 maga a szóbeli rés 92%!


Én óránként megnézem, hogy tényleg C betű van ott, mert nem akarom egyszerűen elhinni, hogy sikerült!

2011. jún. 18. 22:53
 5/12 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok én is, nem hiszem el, hogy C betű van odaírva. A TELC honlapját azóta sem töröltem még ki a kedvencekből, még egy darabig nem is akarom...

Gratula, a szóbelid nagyon szép lett, úgy látszik a társalgást kened-vágod. :)



Amúgy az első kommentelő voltam.

2011. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Az írásbelim 89 pont lett :/

de a szóbeli maximum lett a listening az 70 pont

2011. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dejó nektek:(

Én pont most írtam ki egy kérdést arról, hogy van e valami esély arra, hogy beszüntetik a kötelező nyelvvizsgát a felsőoktatásban:S

Most számoltam össze, eddig 138ezer forintot költöttem a nyelvvizsgára(60ezer nyelvtanfolyammal együtt), de csak a szóbeli lett meg (hála az égnek elsőre).

Ez a májusi borzalmas volt:( a levelem 0 pont lett:S

Úgyhogy mehetek egyet augusztusban:( dejó.. végig tanulhatom a nyarat:S

ti hogyan készültetek a nyelvvizsgára?

2011. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azt nem is írtam, hogy német középre mentem:)
2011. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fúh én írásbelin 7x-re mentem át...rengetegbe került...de most sikerült ...számomra a dexam a megváltás de komolyan csak az érzi át aki átéli.......
2011. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem angol közép lett meg elsőre 272,5 pont:) el se akartam hinni. amúgy szerintetek a felsőfok mennyire nehéz? valakinek valamilyen tapasztalata?
2011. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!