Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van svéd nyelvkönyv kezdőknek?

Van svéd nyelvkönyv kezdőknek?

Figyelt kérdés
Már 12 éve tanulok németet, és nagyon érdekelnek a germán nyelvek, utána néztem a svédnek, és könnyűnek tűnik (a német után XD), azonban sehol nem találok könyvet, amiből tanulhatnám, a közelben pedig nincs tanár. Tudna valaki segíteni? 19/F
2011. jún. 18. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. Szerinted a nyelvtanulók miből tanulnak mégis?:D
2011. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Helen Davies: Kezdők svéd nyelvkönyve

Ez elvileg nagyon jó bár én más nyelvnél olvastam ezt, de akkor a svéd is biztos hasznos :D


Próbáld ki neten is le lehet tölteni :D

2011. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ekkora mázlim is csak nekem lehet! :D
2011. jún. 21. 16:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megtaláltam! ;D Nem értem miért kell csak az angol, német, franciát nyomatni? :S
2011. jún. 21. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Na látod ezt én se értem én is keresnék mást és egyszerűen nem találom mert ezek vannak főleg. Pl. én norvégot tanulok ha nagyon keresek találok vagy 2 használható dolgot, de angol és német könyvek ezrével vannak fent. :S Persze azért azt is megértem hogy ezek a népszerűbb nyelvek de azért gondoljanak ránk is :D


Utolsó voltam. :D

2011. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valóban népszerű nyelvek, de minden második könyv szinte ugynaz, csak más a címe :S
2011. jún. 22. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Svéd és norvég nyelvben is tudok talán segíteni, de mivel nem akarok itt "reklámozni" egy kiadványt sem, dobj egy mailt ha még aktuális :)
2011. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van holland kezdő is -
2015. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vlhol mintha láttam volna svédet -
2015. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szótár van svéd (magyar) egyébként?
2015. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!