Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy és lehet legkönnyebben...

Hogy és lehet legkönnyebben valós nyelvvizsgát szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több nyelvet tanultam már, de nem igazán érzek késztetést a nyelvtanulásra azon kívül, hogy kell a diplomához. Nyáron szeretnék nekikezdeni és utána kurzus vagy nyelvóra után, ha lehet még idén vizsgázni középfokon.

Szerencsére nem a 0-ról indulok:) Hol lehet a legnagyobb valószínűséggel sikeres nyelvvizsgát tenni Pécsett illetve hol az egész országban?:)


Köszi:)


2011. jún. 21. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Angolra gondoltam, de minden érdekel amit elfogadnak:)
2011. jún. 21. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsga sikeressége nem attól függ, hogy hol teszed le, hanem, hogy milyen jellegű a nyelvvizsga. Amelyek könyebbek: Dexam, Euro. Én viszont a TELC-et ajánlanám, mert az nemzetközileg elismert és nem is olyan nehéz. Megnézheted Google-ben, hogy hol vannak ilyen nyelvvizsgaközpontok és jelentkezhetsz. Szinte mindegyiknek van kurzusa is.
2011. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Továbbá szükséges a megfelelő nyelvtudás is, azt kifelejtettem. :D
2011. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kozepfoku angolt az osszes ilyen telc, origo.... helyeken tehetsz. ahoz hogy ne menj at, bagyon hulyenek kell lenned szoval nagy az esely a sikerre.
2011. jún. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat megnyugodtam
2011. jún. 22. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!