Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tételek kidolgozása? (német)

Lovly kérdése:

Tételek kidolgozása? (német)

Figyelt kérdés
A német Telc nyelvvizsgás tételeket hogyan dolgozzam ki? itt arra gondolok pl h a Person-os tételhez mit lehet irni? milyen szempontok alapján írjam?? mik legyenek benne?
2011. jún. 22. 10:17
 1/4 A kérdező kommentje:
mert néztem a honlapot és ott volt ilyen..utánna egy másik oldaon néztem a feladatokat..és ott pedig nem volt..akkor most van 16 tétel vagy nincs? mert ha nincs akk nem dolgozom ki..a másik oldal meg azt irta hogy egy utazást,egy könyvet,egy sporteseményt vagy ilyesmiket kell elmondani..akkor most melyik?
2011. jún. 22. 10:26
 2/4 anonim ***** válasza:

amikor én voltam akkor nem voltak tételek

ezt nézd:

[link]

2011. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii:))
2011. júl. 26. 14:05
 4/4 Rita1234 válasza:

Gondolom már nem aktuális és Tudom, hogy nem a reklám helye de sokaknak segíthet. Én innen szedtem a témaköröket.


[link]

2012. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!