Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki átnézné ezt az angol...

Valaki átnézné ezt az angol levelet, hogy vannak-e benne hibák?

Figyelt kérdés

Esetleg írhatnátok pár ötletet is, hogy még milyen kifejezéseket használjak egy ehhez hasonló levélben.


Dear John,


Hi! How are you? Guess what! My best friend, Joan and I have new jobs. I have been working as an English teacher at a language school for two weeks. I teach adults and younger students too. It's a part-time job. I work in the afternoon from 14:00 to 19:00 on weekdays and on Saturday from 9:00 to 13:00. I really enjoy it, because I met a lot of people during my work and I'm happy because I dont' have to get up early in the morning.

Joan got a full-time job as a secretary at a company. Her responsibilities are making phone calls, writing letters and doing other paperwork. She finds it very boring and doesn't enjoy at all. She starts working at 8:00 in the morning and finishes at 18:00 on weekdays. That's why she is always tired and doesn't have time to go out. I think she may find an other one when she has the opportunity.

And what about you? Did you have a good time in Paris when you were there on business last week?

Please write as soon as possible.

Lots of love,

Laura


2011. jún. 25. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a met, helyet csak simán meet kellene jelenidőben.. más szerintem jó:)
2011. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 25. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
és az another-t egybeírjuk
2011. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enjoy után kéne még egy "it" (és az elöttem szólók megjegyzései)
2011. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!