Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol érettségi Íráskészség...

Az angol érettségi Íráskészség részénél van időm piszkozatot írni és utána gyorsan átmásolni, vagy rögtön írjam a levelet fejből az érettségi lapra?

Figyelt kérdés
Ja és sok sikert a sorstársaknak! :)
2011. máj. 4. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én is sorstárs vagyok...én nem szoktam vázlatot írni,de mindig maradt kb. 10 percem (mm mikor az előző évek feladatsorait néztem). Szóval,ha elég gyorsan írsz^+gondolkozol,akkor szerintem simán belefér egy vázlat,de piszkozat nem biztos...próbáld ki!

am Te készülsz még valahogy?melyiktől félsz?vmi tipp? :P

2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát megcsináltam az eddigi érettségiket... Mind máshogy sikerült:D Remélem az írásbelim lesz minimum. 85%. Még átnézek kifejezéseket a levélhez, amiket tanácsadásnál használhatok. Este még lehet megcsinálok egy érettségit, de már nem biztos, mert már nem segít szerintem. Aztán ennyi, és bízom abban, hogy könnyű lesz az angol:D
2011. máj. 4. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:

/1. vagyok/

Tanácsadásos kifejezések alatt mit értessz?

Tudnál írni egy pár pédát,légyszi?

pl.: If I were You//I suggest you should

köszi!:)

2011. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

If I were you I would talk to - Ha a helyedbe lennék, beszélnék vele (de ez más igével is működik:D)

I think you should

Have you been tought about...- Gondolkoztál már azon, hogy...

In your letter, you said - A leveledben említetted.

Your problem is absolutely understandable - A problémád teljesen érthető.

I hope I helped you a little - Remélem segíthettem egy picit

Wish you make the best choice - Kívánom, hogy dönts a legjobban.


Ilyesmik:D

2011. máj. 4. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:

köszi :)) és sok sikert!

középszint? 12.-es vagy?

2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
11. előrehozott
2011. máj. 4. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
9. előrehozott...hajrá! ;D
2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 11.-es előrehozottat teszek ;D


"Have you been tought about" - ez így nem jó, akkor már "have you though of". Szerintem nincs idő piszkozatra. Sk szerencsét mindenkinek :)

2011. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes piszkozattal szórakozni, próbáld rendesen a lapra írni, érettségire mégy, biztosan sikerülni fog, koncentrálj.


Sok sikert.

2011. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!