Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek a pannon...

Mi a véleményetek a pannon nyelvvizsgáról? Ti mennyi idő alatt készültetek fel rá?

Figyelt kérdés
Angolból középfokú nyelvvizsgát szeretnék és jó lenne ha a szeptemberire már tudnék jelentkezni.Esetleg lenne olyan aki segítene neten keresztül?
2011. jún. 28. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kis nyelvvizsga. Én németből közép és felsőfokon is ott vizsgáztam. Mindkettő előszörre meglett.

Egyénenként változó, mennyi idő alatt készül fel egy nyelvvizsgára. Volt némi alapom, amikor tavaly előtt szeptembertől elkezdtem járni tanárhoz, májusban vizsgáztam középfokon. Majd november 20-án felsőfokúztam.

Az, h le tudod-e tenni szeptemberben nagyon sok mindentől függ.

Amúgy ha javasolhatok vmit, akkor sokat készülj külön arra a szövegértési feladatra, ahol szavakat kell betenni a megfelelő helyre. Ott az a nehéz.

2011. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2011. jún. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!