Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetne ezeket a...

Hogyan lehetne ezeket a mondatokat angolra pontosan lefordítani, hálás lennék a segítségért?

Figyelt kérdés

Ha csak egy részében tudtok segíteni, akkor az is jó, mert tudom, hogy túl sok a mondat, de bármilyen segítség jól jön. Köszönöm.


Remélem, hogy elkerüljük a félreértéseket, szeretnék beszélgetni veled többet akármilyen témáról, és ha nem érted amit mondok, akkor kérlek kérdezd meg újból. Remélem, hogy nem okozok csalódást és jól ki fogunk jönni egymással. Mennyire tudja a kislányod elfogadni az idegeneket, remélem, hogy meg fog kedvelni. Feltételezem, hogy először még furcsa és idegen lesz a kislánynak az, hogy én fogok rá vigyázni a nap egyik részében, de próbálom megkedveltetni magam, hogy megnyerjem a bizalmát.

Otthon elég rossz anyagi körülmények között éltünk, anya elveszítette 38 év után a munkahelyét és nekem sem volt megfelelő fizetésem, épp, hogy csak megéltünk.

Van tapasztalatom a beteg emberek gondozásában, apa hosszú évekig beteg volt, amputálták az egyik lábát és csak kerekes székkel tudott közlekedni, sokszor otthon én cseréltem kötést a sebein, vittem ide-oda, sétálni.

Próbálom magamból kihozni a legjobbat és remélem, hogy be tudok illeszkedni a családba.


2011. jún. 30. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

I hope, that there won´t be any missunderstandings, I would like to talk whit you more about everything and if you don´t understand me just ask and I will try to explain it better. I hope that you wont be dissapointed in me and that we will enjoy each others company.

I guess, that at first it will be strange for the girl that i´m watching her during the day, but I thing we will get along well, and there wont be any problems.

At home we lived in quite bad surcomstances, my mother lost her job after 38 years of work, and I coulden´t find a weel payd job, we barely survived each month.

I have experience in taking care of sick people, my dad was sick for many years, his leg was amputated and he had to use a wheelchair, I used to change the bandage on his wounds and take him for walks.

I always try to bring out the best from myself, and I hope I can adjust to your family.


Eltelt pár év amióta angolt tanultam, hogy talán van némi hiba, de próbáltam minél jobban árfordítani. Nem szóról szóra, hanem kicsit "angolosabra"

2011. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elozoe kijavitva:


I hope there won't be any misunderstanding, I would like to talk with you more about anything and if you don't understand me just ask and I will try to explain better. I hope that you won't be dissapointed in me and that we will enjoy each other's company.

I guess that at first it will be strange for your daughter that i'm looking after her during the day, but I think we will get along well, and there won't be any problems.

At home we lived in quite bad financial conditions, my mother lost her job after 38 years of work and I couldn't find a well paid job, we could hardly make ends meet.

I have experience in taking care of sick people, my dad was sick for many years, he lost his leg and he had to use a wheelchair, I used to change the bandage on his wounds and take him for walks.

I always try to do my best and I hope I can adjust to your family.

2011. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. jún. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!