Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szószerkezeteket vagy egész...

Szószerkezeteket vagy egész mondatokat érdemesebb megtanulni angolból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez kell. De szerintem szerkezetet, szabályokat érdemesebb, mert mi van akkor, ha a kérdést nem úgy teszik fel, mint ahogyan te tudod rá a választ
2011. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szószerkezeteket. sőt kell is tanulni. vonzatos igéket meg szófordulatokat amiket beszédben használnak. lehet mondat is ha éppen olyan. Amúgy szerintem mondatot úgy érdemes tanulni,ha például valamilyen nyelvtani szabály van benne, vagy valamelyik igeidő és ha azt elismétled magadban mindig tudod,hogy kell egy másikat is összerakni.
2011. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kifejezeseket. en mondatokat sajat magam csinalok es nem megtanulom oket elore de biztosan megallja a helyet ez a modszer is az eletben, de azert inkabb en a sajatomnal maradok
2011. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szókártyákat írok, azzal kapcsolatban kellene.

én is főként a nyelvtani szabályoknál gondoltam a mondatokra.

2011. júl. 6. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!