Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Idén nyáron leszeretném tenni...

Idén nyáron leszeretném tenni a középfokú német nyelvvizsgát, hogyan tudnák rá a legegyszerűbben felkészülni rá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 13:12
 1/4 Pythonissa válasza:
Hát nekem lenne 1-2 tippem, és a TELC-es nyelvvizsgát ajánlanám, azonban mégsem teszem, mert van benne levél, a fogalmazásod pedig még magyarul is rettenet, akkor mi lenne németül?
2011. júl. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen észre vettem hogy a végét elrontottam :D
2011. júl. 20. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"végét"? Az elejét nem is vetted észre? - na, ez a baj.

Kezd a magyar nyelvtan megtanulásával, mert anélkül a német sem fog menni. Ezt nem cikizésből mondom, de ha nem érted a nyelvtan fontosságát és alapelveit, fogalmait, akkor úgy sem fog menni.

Mindenesetre fel a fejjel, semmi remény, végső csapást mérünk a döntő győzelemre!

2011. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adri_069 válasza:
hogyan készülhetsz fel rá? tanulással... ennyi
2011. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!