Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítjátok nekem, hogy...

Lefordítjátok nekem, hogy nagyjából mit mond, amiért sír a videóban? (angol)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=jHxhcYPBgf0


nem kell szóról-szóra csak hogy nagyjából miröl beszél


2011. júl. 11. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

a rajongóim az egész világot jelentik számomra, én is még csak egy gyerek vagyok, és nagyon lenyűgöző látni a korombelieket legyen az fiatalabb, idősebb. Annyira energetikusak, csodásak, nagy érdeklődésűek. Sosem tudom elégszer elmondani a rajongóimnak, hogy milyen szerencsés lehetek amiért ők itt vannak. Nem igazán tudom megérteni annak a hatását, hogy a színpadra megyek, annyi autogramokat osztogatok amennyit csak lehetséges, és ők örülnek. Képesek akár 10 órát is várni, különböző országokba mennek és egész nap rám várnak. És nekem ez bőven elég, de valahogy mégsem érzem, hogy eleget adnék. Ők nagyszerűek...


(nem szó szerint fordítottam)

2011. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondja, a rajongó jelentik az egész világot neki, mindig megpróbál eleget tenni nekik, de úgy érzi, ez még indig nem elég.
2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hálás a rajongóinak, akik úgy imádják őt, akár 10 órát is sorban állnak az autogramjáért, stb. pedig ő maga is csak egy átlagos gyerek, mint akármelyik rajongója és nem tudja ezt eléggé meghálálni nekik. kb :D
2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!