Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha azt akarom mondani hogy az...

Ha azt akarom mondani hogy az ottani idő szerint x óra azt hogy fejezem ki? Mert ott egy órával korábban van ugye, időpontot kellene egyeztetni mikor tud hívni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
At x (o'clock) your time.
2011. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Írhatom simán azt is hogy at x pm your time, gondolom?
2011. júl. 12. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
X o'clock your time (feltéve, hogy angolul szeretnéd mondani).
2011. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha, az x pm your time is jó.
2011. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettő(?)töknek, természetesen angolra gondoltam csak lefelejtettem. :)
2011. júl. 12. 10:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy kell külföldre telefonszámot megadni? Ha a +3630-as formában írom, fel tud majd hívni? Bocsi, nem nagyon használom a telefonom pláne nem külföldiekkel...
2011. júl. 12. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl nem tudom, hogy kell a telefonomon + jelet írni, de ezzel sztem egyedül vagyok kb a világon:), de ha így adod meg, érteni fogja.
2011. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

+ jelet úgy tudsz írni, ha a 0-t hosszan nyomod. És ha azt akarom mondani, hogy "japáni idő szerint"? azt hogy mondják?


x o'clock Japanese time. ?

2011. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!