Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Katedra intenzív 2 hetes...

Katedra intenzív 2 hetes nyelvtanfolyamnál melyik szintet válasszam, ha b2-es nyelvvizsgára készülök, de még nem tudok rá mindent?

Figyelt kérdés

szóval nem gyakorolni akarok rá, hanem tanulni annyit, hogy utána kis gyakorlás után meglegyen a nyelvvizsga


van ilyen a2.1 a2.3 meg gondolom b1.2(vagy bármilyen más szám) b2.1 meg b2.4 meg ilyesmik....


most akkor a b2 kell nekem vagy mi?

a tesztre kijött a b2 szint (egy jópár tippeléssel)


2011. júl. 15. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy időben akartam a Katedra nyelvsuliba járni, hiába töltöttem ki jól a tesztet, beszélgetni is akartak, majd közölték, hogy nem engednek haladó csoportba, mert szerintük nem vagyok elég erős, meg azt is mondták, hogy nem tudom letenni nyár végéig a nyelvvizsgát. Ez tavaly volt júniusban, elmentem egy másik suliba és szeptemberben már mentem vissza a Katedrára euroexam vizsgát tenni. Nekem kicsit lehúzósnak tűntek. Ne hagyd magad!
2011. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh, akkor figyelni fogok, köszi. :)
2011. júl. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!