Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehetne ezt lefordítani...

Hogyan lehetne ezt lefordítani angolra, köszönöm?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is, felpontozok.


Az egyik családnál egy 7 éves kislányra és a cukorbeteg nagymamára kellett vigyáznom. Feladataim közé tartozott, hogy elvigyem a kislányt iskolába, 3 fajta iskolába is járt nyáron, egyszer francia iskolába kellett vinnem, másik napokon pedig dráma tagozatra kellett elkísérnem. A nagymamájának minden reggel inzulint és pár tablettát kellett adnom, utána elkészítettem a reggelit, majd az ebédet. Náluk 7 hónapot dolgoztam. Közben vigyáztam egy másik család gyerekére is, a kisfiú 14 hónapos volt és egy kicsit problémás volt, mert nagyon el volt kényeztetve és, ha nem úgy volt minden, ahogy ő akarta, akkor mindig sírt. Tudom, hogy minden család a legmegfelelőbb embert szeretné, de senki sem tökéletes, akinek több éves munkatapasztalata van az sokkal több fizetést kér. Szeretném a legjobbat nyújtani, szeretném, ha kapnék esélyt, mert úgy érzem, hogy lelkiismeretes vagyok és megbecsülném a munkát.


2011. júl. 18. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
At one of the families my job was to look after a 7-year-old little girl and her diabetic grandma. My tasks involved taking the little girl to school – she attended 3 different schools during the summer for example french or drama school. Her grandma had to be given insulin and a few pills every morning, after I had done that, I used to make breakfast then lunch, too. I’ve been working at them for 7 months, meanwhile I was looking after a child of another family. The little boy was 14 months old and had some behaviour issues as he was a bit spoilt, so he always cried when something didn’t go the way he would have liked to. I know every family wants [to hire] the perfect person, but nobody is perfect, and people with years of experience demand higher payment. I would like to do my best, I would like to be given a chance, because I feel I am responsible and I would appreciate my work.
2011. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

after doing that, i used to... - fölösleges pp-t használni, egyértelmű anélkül is, ráadásul kronológiai sorrend is ok

looking after the child of another family - itt határozott névelő kell

go the way he wanted


a többi OK

de figyelj, hogy NE LEGYENEK ÖSSZEVONT ALAKOK (didn't, I've,...), gondolom nem egy haverodnak írsz levelet!!!

2011. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a felpontozás megvolt.
2011. júl. 19. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!