Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsgával hány...

Középfokú nyelvvizsgával hány óra lenne tanárnál az alapvető beszédfordulatok szituációk megtanulása?

Figyelt kérdés
Van egy középfokúm (angolból), de sajna beszélni nem tudok... Az alapvető, standard szituációk begyakorlásához mennyi idő kéne magántanárnál? Semmi nyelvtan, meg teszt, fordítás...
2011. júl. 18. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

faluban, nem városban, Zeg-től nem messze, de most pár évig a gyerekeimé vagyok, mellettük max 2 tanítványt vállalok egyszerre - lelkiismeretesen ennyit bírok - és egyelőre be vagyok táblázva...

de ha bármi olyan kérdés van, amit esetleg online meg lehet válaszolni, szívesen állok rendelkezésre...

2011. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát, kár. :-) olyan nehéz ilyen lelkiismeretes tanárt találni, akit nem csak a pénz motivál.
2011. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves 88%-os!


Esetleg privátban tudnál ajánlani nézni-/olvasnivalókat? Két évet kihagytam, most egy ideje újra tanítok és szeretnék a lehető leghatékonyabban dolgozni, már így is rengeteget segített az, hogy leírtad a módszered. A teszteket Te írod, vagy letöltöd valahonnan?


Előre is nagyon köszönök mindent!

2011. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!