Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan angol nyelvtankönyvet...

Olyan angol nyelvtankönyvet kellene, amiben magyarul van leírva az összes igeidőről minden. (használata (? ), képzése stb) Ezen kívül példamondatok is vannak benne. (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Hat évig tanultam angolt általánosban,de nem volt nagy szám.Egy év kimaradt nyelvtanulás szempontjából.Elejétől szeretném kezdeni az igeidőket is,hogy rendesen megtanulhassam.Jövő nyáron középfokú nyelvvizsgát szeretnék tenni.

Tudnátok mondani nekem ilyen könyvet?16/L


2011. júl. 20. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Oxford Angol Nyelvtan


nagy, vastag piros könyv az ára kb. 3000-4000 között mozog de szerintem nagyon jó!

2011. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na...Dohár Péter - Kis angol nyelvtan.

Jobb könyv a témában szinte nem is létezik!

2011. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
osztom az utolsó véleményét! én is abból készültem és csak ajánlani tudom. árát tekintve szerintem olcsó, de könyvtárban is benn van
2011. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!