Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok pár mondatot az...

Mondanátok pár mondatot az Aktuelle gesprächsthemenről?

Figyelt kérdés
Hogy van felépítve a könyv, vannak benne szövegek és szószedet, és feladatok? Felsőfokra tényleg jó? Érdemes megvenni? Még nem állok közvetlen felsőfok előtt, valahol a középfok és a felsőfok között vagyok, úgy érzem, így is hasznos lehet?
2011. júl. 21. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én középiskolában ebből a könyvből készültem az emelt szintű érettségire. Arra a célra teljesen megfelelt, minden alaptémakör megtalálható benne, igényes szövegekkel, sok feladattal, magnóhallgatással és ahhoz feladatokkal. Szerintem jó könyv, de nem vagyok biztos benne, hogy egy felsőfokú nyelvvizsgához ez elég. De sok sikert!
2011. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi, hát akkor megfontolom még a vásárlást.
2011. júl. 27. 12:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!