Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan aki önerőből...

Van itt olyan aki önerőből tanult idegen nyelvet?

Figyelt kérdés
Csak mert sajnos most az anyagi helyzetem miatt nem tudok angol kurzusra járni és érdekelne, hogy lehet e otthon önerőből nyelvet tanulni és ha igen, akkor hogy?
2011. júl. 21. 14:03
 1/2 hollófernyiges ***** válasza:

Én úgy tanultam meg angolul hogy azelőtt nem jártam nyelvórára. Suliban németet tanultam, de az ember angollal van körbevéve, alapokat megnéztem egy kezdő nyelvkönyvben, aztán sokat neteztem, fordítottam, angol nyelvű játékokkal játszottam. Amikor álláskereséshez kellett a vizsga, elmentem egy nyelviskolába ahol egyből a felsőfokúhoz soroltak be és pár hónapos felkészítő tanfolyam után elsőre letettem a felsőfokú C-t.

De ez sok év volt, szóval nem túl időhatékony, de legalább olcsó.

2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Simán lehet! Az interneten és 1-2 jobb könyvben mindent megtalálsz:) Nézel az adott nyelven sorozatokat, filmeket és simán előreléphetsz:)
2011. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!