Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Melyik a nyelvet tudnám...

SOS! Melyik a nyelvet tudnám kb fél év alatt középfokra "könnyen" megtanulni az angol-spanyol után?

Figyelt kérdés

SOS-be kell, jövőre felvételi. És számoltuk, és muszáj. Melyik lenne a "legegyszerűbb"? :/ Kérlek segítsetek!

Köszönöm előre is!


2011. júl. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszperantó? Ugyan használni nem lehet, de nagyon könnyen elsajátítható.
2011. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Portugál, szinte olyan mint a spanyol, nem vicc.Nem kell fél év a középfokúhoz, ha spanyolul jól beszélsz
2011. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En most kezdem a spanyolt, kulfoldiek fognak tanitani es azt mondtak hogy hamar el lehet sajatitani, mert a nagyon konnyu. ez a hamar nem tudom milyen hamar, de ha belehuzol es hasonlo felkeszulesi modszered van, megvan az fel ev alatt
2011. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja bocs, csak most olvasom hogy spanyol mar neked megvan, valamiert angol es nemet re emlekeztem
2011. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olasz?Vagy latin,ott csak szövegfordítás van,nyelvtant csak szóbelin kérnek,az meg bevágható,én is kb.ennyi idő alatt készültem fel érettségire.
2011. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!