Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 goal in game vagy 1 goal in...

1 goal in game vagy 1 goal in the game, miért az első a helyes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
azért mert itt a game játszmát jelöl konkretizálás nélkül.
2011. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vízilabda vb-n láttam így kiírva. A pontos fordítás, hogy 1 gól a játékban?
2011. júl. 23. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:

ez úgy magyaros ha azt mondod, hogy egy gól született a játékban

figyel néha az angoltól el kell vonatkoztatni, mi magyarok vagyunk, az angolok nagyon egyszerűen beszélnek, mert baromi lusták még az anyanyelvüket is használni, ilyenkor nyugodtan magyarosíthatsz, hiszen jelentéskülönbség nincs, csak többletet ad és az sosem baj.

2011. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. Mivel nincs konkretizálás, így az egész játékban szerzett gólokat számolják így.? Mert, hát a vízilabda negyedekből áll. Akkor meg, ha játékosra értik akkor 1 gólt szerzett idáig a játékban, gondolom azt jelenti.
2011. júl. 24. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen tudom, hogy negyedekből áll, de a teljes mérkőzésre vonatkozik tehát ha mondjuk az első negyedben van 8 gól akkor azt látod, hogy 8 goal in game, ha a második negyedben van mondjuk 5 akkor azt látod, hogy 13 goal in game, függetlenül attól, hogy melyk csapat szerezte.

De a játékosok kapcséán ez azt jelenti, hogy az adott meccsen mennyire volt eredményes ő maga személyesen, pl ha szerzett a hamadik negyedig 4 gólt akkor őt úghy jellemzik, hogy 4 goal in game.

2011. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Adtam a pontot is mind a 3 válaszodra. :) köszi.
2011. júl. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!