Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanuláshoz/gyakorláshoz...

Angol tanuláshoz/gyakorláshoz milyen filmet nézzek angolul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szinten vagy.

Szóval...

milyen szinten vagy?

2011. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elég alap szinten, úgyhogy olyan kéne amiben érthetően beszélnek (de persze a film is jó)
2011. júl. 23. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmm. Akkkor elsősorban rajzfilmeket nézz, én az utóbbi időben Bobby's worldot néztem, szerintem azt úgy naggyábból lehet érteni.

Vagy a family guyt, nekem akkor is segített amikor magyar felirattal néztem, és figyeltem a szövegre, de felirat nélkül is lehet szerintem érteni.

Ha teheted, nézd angol felirattal, egyébként az a legjobb.

Úgy pár éve, a Mamma miát néztem úgy, mert azt azelött legalább 5x láttam. :)

2011. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ilyen szimpla filmeket annyira ne nézz, azokat nehezebb érteni.
2011. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én németül tudok, de egy amerikai sorozat sok sok évadját végignéztem magyar felirattal és csak úgy ragadtak rám az angol szava és beszédfordulatok. (nyilván mert kismilliószor hallottam ugyanazt)


Nem hiszem el, hogy nem lehet érteni. :)

És én nem tanultam soha angolul.


A lényeg: olyat válassz, ami nagyon érdekel. És akkor menni fog. Nézd meg annyiszor amennyiszer csak tudod.

2011. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mindegy ha csak kevésbé tudsz angolul akkor angol hang magyar felírat, de ha már jobb vagy akkor angolul felírat nélkül vagy a BBC tv adó.
2011. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tothrichard1 válasza:
futurama. fenn van ncoreon is
2013. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HoL TALÁLOK ANGOL NYELVŰ ANGOL FELÍRATOS FILMEKET?
2014. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!