Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. s! Valaki le tudná...

S. O. s! Valaki le tudná nekem írni, hogy mit beszélnek a videóban? (link bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csak angolul érdekel,mgyarul nem. http://www.youtube.com/watch?v=lKprEyov1Bc

A válaszokat előre is köszönöm.:)


2011. júl. 23. 23:12
 1/2 anonim válasza:

Kicsit túl sokat kérsz, senki sem fogja egy 8 perces videó beszélgetését leírni. Túl sok meló!

Személy szerint nagyrészt megértem miről beszélgetnek, de vannak fehér foltok.

Az angol nyelv kiértését csak úgy tudod gyakorolni, ha tréningezel. Nézz állandóan angol nyelvű műsorokat, lehetőleg amerikai angolt, mivel a brit angol az szörnyen nehéz egy kezdőnek. Nehéz kihallani, ha az amerikai angolhoz vagy szokva.

Sokszor azonban elég az is, ha többször meghallgatsz egy videót egymás után, lehetőleg nem akkor amikor egy repülőgép húz el a lakóhelyed felett!

2011. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az elején vmi musical-ről meg az ABC csatornáról beszél. nem volt kedvem meghallgatni, képtelen vagyok rá figyelni... bocsi
2011. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!