Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szakértők véleményét várom a következő kérdésemre:

Az iskolában már 8 éve tanlom az angolt, egy éve neki fogtam komolyabban és mára már társalgási szinten tudom használni.

A helyzet a következő, még van mit csiszolni az angol tudásomon is, de neki akarok fogni a német-nek is mert egy év múlva megyek ki németországba, és kellene a német nyelvet addigra valamennyire tudjam


A kérdésem a következő, ha neki fogok a németnek közbe foglalkozhatok az angollal? A két nyelvet össze fogom keverni?


Amúgy a németet a Taxus módszerrel próbálom meg, vélemény van róla?


2011. júl. 24. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szakértő, de nyelveket tanultam már. :)

Én azt gondolom, hogy nyugodtan kezd el, középiskolában sokan két nyelvet tanulnak, lehet, hogy az elején még van egy kis kavarodás, de aztán szerintem bele lehet jönni. Én is kettő nyelvet tanultam, semmi gond sem volt belőle.

Ha meg Németországba mész akkor egy alapszintű német nyelvtudás az jól fog jönni mindenképp.

2011. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!