Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Fél év alatt angol középfopkú...

Fél év alatt angol középfopkú lehetséges?

Figyelt kérdés

Meg lehet szerezni egy angol középfokú nyelvvizsgát fél év alatt, természetesen szorgalmas tanulás mellett???

Szavak és az igeidők tanulása mellett mi okoz az angolban nagyobb fejtörést? Mire kell rágyúrni??


Az alapokat ismerem.(Alap szavak, kb. 4 igeidőt jól használok, meg az alap nyelvtani dolgokat isismerem.)


2011. júl. 30. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, de szerintem necces... én minden alaptudás nélkül 2 év alatt tettem középfokút
2011. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok:


hozzá kell tennem, hogy nyáron is jártam magántanárhoz heti 3*60percre

2011. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen?:O Pedig nekem nagyon egyszerűnek tűnik az angol, bár nemtudom.:/

Sok szót kell tudni, igeidőket álmodból is felébresztve vágni kell...Talán még a műveltetés, függő beszéd, szenvedő szerkezet a nehézkes. A többi, pl. felszólítás, számnevek, névelők ezek után gyerekjáték.


Bár lehet, hogy elfogult vagyok, lehet elméletben jól bevágom a dolgokat. Talán lehet, hogy feladatként nem menne a dolog.

Mindenesetre szeretném, ha jövő nyárra lenne egy középfokúm. Az egy év.+ 2.félévtől minden héten egyszer külön tanár. (Sajnos töb órát nem engedhetek meg magamnak.)


Persze, tudom, hogy tök szép, tök jó, ahogy leírtam.:D:D Azért gondolom, hogy élesben másképp megy.


Amúgy tudnál mesélni a nyelvvizsgádról?? Mi okozott nehézséget neked, mi ment jól? Mire kell odafigyelni? Mire tudom begyakorolni a feladatokat?

2011. júl. 30. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se nagyon lehetséges.
2011. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!:D:D
2011. júl. 30. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak az igazat mondtam , mert én már régóta tanulok angolt, de jelenleg is szenvedek egy-egy esszé, levélírásnál vagy képleírásnál :S
2011. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem napi 2-3 óra angolozás után meglett 10 hónap múlva. de nem maradt ki nap hogy ne foglalkoztam volna vele,és így egy erős középfokra el is jutottam.
2011. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm elment egy nyári intenzív tanfolyamra kb. ugyanennyi tudással és simán letette a középfokút. Nyilván nem 95%-os lett neki, de az a lényeg, hogy megvan.
2011. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel lehetséges.Igaz ez sokmindentöl függ(mennyi idöt forditasz rá,miböl készülsz..stb).

De ha tényleg fél év alatt akarod lerakni teljesen a 0-rol indulva,akkor minden nap több órát kell nyelvtanulással tölteni.

2011. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

elözö vagyok

de ha tudsz már 4 igeidöt használni akkor szerintem már valamilyen szinten ismered a nyelvet.szoval nyugi nem lesz gond:D

2011. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!