Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Te körülbelül hány darab szót...

Te körülbelül hány darab szót tanultál meg az angol középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Vajon hány szót kell tudni egy középfokú angol nyelvvizsgára, hogy sikerüljön?

Mit csináltál, hogyan gyakoroltál a (TELC) nyelvvizsgára?

Valahol össze vannak szedve a legfontosabb angol szavak, amiket tudni kell a TELC írásbeli angol nyelvvizsgára?


2011. nov. 8. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

A nyelvvizsga nem így működik, hogy bemagolsz egy listáról ezer szót, és akkor sikerülni fog. Vagy beszéled a nyelvet, vagy nem. Nincsenek ilyenek, hogy "legfontosabb szavak".

Amúgy a honlapjukon vannak gyakorló feladatsorok: [link] , és rengeteg könyvet is lehet kapni ezzel kapcsolatban.

Én sehogy nem készültem a nyelvvizsgára kifejezetten, nem is lehet, jó voltam angolból és kész. Amúgy arra készülj fel, hogy bármennyit tanulsz is, a Reading részben _biztos_ hogy lesz a szövegben egy csomó szó, amit nem értesz, ettől függetlenül meg kell tudnod oldani a feladatot.

2011. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 ezres szókincs kell hozzá, de csak akkor van jelentősége, ha ezeket a szavakat használni is tudod és jól vannak összeválogatva.
2011. nov. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!