Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lenne olyan, aki elvállalná?...

Lenne olyan, aki elvállalná? (angol-német)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy van egy középfokú német nyelvvizsgám. Nemrég kezdtem el angolt tanulni. És arra gondoltam,ha valakinek lenne türelme segíteni, esetleg elmagyarázni az angolt(itt nem 1-2 alkalomról van szó,hanem rendszerességről), akkor én cserébe németben tudnék neki segíteni. Mindezt skype-on keresztül.
2011. júl. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem lenne, bar magam se vagyok profi angolos, tehat egy tanart nem tudok potolni. Eltem egy felevet angliaban, tehat annyira kezdo sem vagyok, de vizsgam meg nincs. Ha ez igy jo neked, megprobalhatjuk.
2011. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nekem megfelel, többet tudsz tőlem, az biztos.:)

Szerintem előnyösebb lenne,ha kb. 25 év alattiak írnának, mivel én csak 15 vagyok.

2011. júl. 31. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
En 19 vagyok, az 25 alatt van. :)
2011. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké!:) írj légyszi akkor privátban
2011. júl. 31. 15:08
 5/10 A kérdező kommentje:
azt hittem, többen fognak jelentkezni, na mindegy... :(
2011. aug. 1. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, én is elvállalnám csak nincs időm most németezni. :( De a kérdésed hasznos, örülök, hogy ilyen jellegűek is vannak.
2011. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

Hát jobban örültem volna, ha vagy 2-en elvállalták volna..

:(

na mindegy

2011. aug. 2. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Felsőfokom van angolból és angol nyelvű cégnél dolgozom angol iratokkal szóval van gyakorlatom:) Németül 8 évig tanultam de borzalmasan tudok:D Ha megfelel akkor írok majd :) Ja és 18/L vagyok:D
2011. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja de se mikrofonom se webcamom nincs, meg napi 8 óra munka után energiám se, hogy beszéljek, szóval ez veszett ügy:( Azt hittem msn vagy ilyesmi. Na mindegy, remélem találsz még valakit!:)
2011. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

áh..:(

azért köszi.

2011. aug. 2. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!