Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Levélírásnál az Én és a másik...

Levélírásnál az Én és a másik címe ugye nem számít bele a megadott szószámba?

Figyelt kérdés

Dear Mr.. és a Yours sincerely beleszámít??

Társalkodóból írok most leveleket, angol B2 vizsgára készülök.(200-250 szó kell) Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?


2011. júl. 31. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ezen a 6-8 szón múlik. Hanem azon, ami ezek között van. (Nem fognak csak azért meghúzni, mert 198 szavas lett ezek nélkül, meg azért sem, mert 253 szavas lett ezekkel együtt). Nem a szavakat számolják, ránézésre lehet látni a sorok számából, hogy túl hosszú vagy túl rövid-e.

Egyébként szerintem beleszámít, hogy a kérdésre is válaszoljak :D

2011. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, beleszámít, de a világon senki nem fogja megszámolni. Elsősorban azért, mert semmi értelme. Azt nézik, hogy fogalmazol, mennyire vagy képes a megadott témáról szöveget alkotni, hogy benne van-e az, aminek benne kell lennie; meg azért is, mert marhára sok nyelvvizsgát kell javítaniuk, és így a gondolom a könyökükön folyik ki az az egy téma, nem hogy még szavakat számolgassanak...
2011. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*A cím nem számít bele, de az ilyenek, hogy Dear Sir/Madam, Yours sincerely, stb., igen.
2011. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
koncentrálj a levél törzsére, az legyen min.200, max250
2011. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha pl 256-260 az már pontlevonás? Megszámolják őket szóról szóra??
2011. aug. 5. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem számolják meg pontosan,de ha sokat írsz,lehúzzák a végét,és levonják a pontot,mert nincsen befejezve..
2011. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!