Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Telc angol B2 levélírásná...

SOS! Telc angol B2 levélírásnál a szempontok hogy vannak?

Figyelt kérdés
Szóval hogy van 4 szempont, és azt írja h 2+1-et kell tartalmazni...szóval 2-t a felsoroltak közül és +1-et magamtól találjak ki? Sürgős!!
2011. szept. 30. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom te is holnap jössz vizsgázni. Szerintem a felsoroltak közül 2-nek kell benne lennie, mondjuk én általában mind a 4-et beleírom.
2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, megtaláltam választ a neten:A levelet három szempont alapján értékelik:

1. content - avagy a “tartalom”.

A B2 szinten a vizsgázónak mindig levelet kell írnia elre megadott szempontok szerint.

A “tartalom” szempontnál a levél tagolását, illetve az irányított szempontok kifejtettségét

vizsgálják a javítók. A megadott négy szempont közül hármat, vagy minimum kettt és egy a

témához kapcsolódó saját szempontot kell kifejteni, aminek kapcsolódnia kell magához a

feladathoz.

2011. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!