Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok olyan angolkönyvet...

Ajánlanátok olyan angolkönyvet, ami kezdő szintről B2-re juttat el, és a nyelvtant magyarul magyarázza el?

Figyelt kérdés
Olyan, mint pl. németből a Start és az Unterwegs.
2011. aug. 4. 17:56
 1/4 anonim válasza:
nyelvtani gyakorlásra nagyon jó az Oxford Angol Nyelvtan (bordó könyv) magyarul elmagyarázza a nyelvtani esetet aztán gyakorlatokat hoz rá.
2011. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy nyelvet nem lehet könyvekből megtanulni, tanár és csoport nélkül, főleg nem B2 szintre...


ezért találták fel a nyelviskolákat, személyre szabott tantervvel és tananyaggal.

2011. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom nyelvtan gyakorlásra, amit az előző, de ennél szerintem jobb az angol változata, ha egynyelvűre készülsz.
2011. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves masodik irtam barhol is h nem jarok majd nyelvtanarhoz?nem kene rogton ilyen glegman reagalni -.-"

Tobbieknek koszi!

2011. aug. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!