Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék egy jó honlapot az...

Szeretnék egy jó honlapot az Angol nyelvtanuláshoz. A főbb szabályok, nyelvtan stb. ki tud ilyet?

Figyelt kérdés
Nyelvi szintfelmérőre készülök lesz Írásbeli,szóbeli..Attól függ a felvételim szóval át kell néznem őket.Esetleg hogy a legkönyebb megtanulni társalgási szinten angolul beszélni?Köszönöm :)
2011. aug. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd nemtudom mennyit segít de sztem ez egy nagyon jó oldal: [link]


illetve még ezt is nagyon szeretem:

[link]

2011. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ez nem pont az, amit keresel, de nagyon jól használható, ha bármiben elakadsz, vagy nem tudod, hogy is van vmi...

Ez egyfajta referenciakönyv, elején list of entries, végén index, meg kell tanulni használni, de szinte mindenféle nyelvhasználati és nyelvtani kérdésre választ találsz, legalábbis én sokat forgattam az enyémet, és csak nagyon nehezen találtam most ezt a letölthetőt, úgy hogy mentsd le gyorsan, amíg lehet...


[link]


és keresek még egyet, ha megtalálom, azt is belinkelem...

2011. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt pedig a hozzávaló gyakorló feladatsorok:

[link]

2011. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket,nagyon hasznosak :)
2011. aug. 7. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!