Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan és mennyi idő alatt...

Hogyan és mennyi idő alatt sikerült külföldön megtanulnotok a nyelvet?

Figyelt kérdés
Rám sajnos nem ragad a nyelv,egy éve vagyok kint,de még nem értek sok mindent angolul és nem tudom sokszor kifejezni magam. El vagyok keseredve, mert másoknak könnyebben megy. Igaz barátom magyar és vele nem nagyon beszélek angolul. Mennyi idő alatt szokták kb. elsajátítani kint a nyelvet?
2011. aug. 8. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem volt kozepfoku angol "tudasom" amikor kimentem 1 evre, most mar mindent megertek amit magyarul is, folyekonyan beszelek es helyesen, stb.. az furcsa hogy 1 ev alatt nem sajatitottad el, szerezz baratokat es beszeljetek sokat mindenrol
2011. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!