Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit vegyek fel középfokú...

Mit vegyek fel középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Azt mondta a tanárunk, hogy normál utcai ruha teljesen jó (ami kicsit csinosabb persze) de én nem tudom, valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy nyelvvizsgára nem fekete alsó és fehér ing kellene. Ha voltatok már nyelvvizsgán ti miben voltatok?

Előre is köszi.

egy lány (:


2011. aug. 8. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is elég a csinos ruha, de mikor a sulimmal mentünk, mi ünneplőt vettünk.
2011. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én TELC-en voltam és csinosabb utcaiban mentem. A fiúk többsége ingben volt és öltönynadrágban, de a lányok nem voltak fekete nadrágban+fehér blúzban. Elvétve volt 1-2.
2011. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
41%
elöl mélyen kivágott blúzt :D
2011. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én farmer + piros pulóverben mentem :DDD Kicsit se volt feltűnő a maradék 200-300 ünneplős diák között.. (tanulmányi verseny volt amivel szóbeli nyelvvizsgát lehet szerezni -langwest- )
2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pannonos nyelvvizsgám van, sem az írásbelire, sem a szóbelire nem öltöztem ki. Póló, terepszínű rövidgatya, sportcipő, hátizsák, és sikerült elsőre mindkettő:) Bár a többi vizsgázó sem volt sokkal ünnepélyesebb.
2011. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én fiú vagyok:)

(az előbbi hozzászóló)

2011. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Telc típusúra megyek szerintem valami csinosat veszek fel ami nem fekete fehér de nem is az a tipikus farmer póló :D

És nektek hogy sikerült? (:

2011. aug. 9. 16:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, nekem elsőre meglett.

Sok sikert neked! :)

2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
rohadt élet, én most megyek holnap 9re Goethe-re! kap egy egybenyáriruhát
2012. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!