Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van a szembeszomszéd...

Hogy van a szembeszomszéd angolul?

Figyelt kérdés

a google fordító szerint: face neighbor

webforditas.hu szerint:into an eye neighbour


akkor most melyik?fontos lenne :)


2011. aug. 9. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
opposite neighbour
2011. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"webforditas.hu szerint:into an eye neighbour"


Ez most komoly? Ne legyél már birka; az ilyen oldalakat meg felejtsd el a francba, regelj Yahooanswersre vagy valami angol nyelves fórumra. Amúgy tudtommal van olyan, hogy "opposite neighbor".

2011. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem. :) köszönöm :)
2011. aug. 9. 20:52
 4/9 anonim ***** válasza:

ur isten egyik sem


inkabb: the neighbour (from) across the road

de ez nem szo igy tedd beszedkozegbe en meg ilyen szembeszomszedrol nem hallottam angolul de mindig erdemesebb egy rendes (konyv) szotarat megnezni ha abban bennevan akkor legalabb van ilyen szo angolul nem csak a netszotar rakosgat osze szavakat meg kifejezeseket.

2011. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mondjuk egy panelben elég érdekes lenne az út túloldalán levő szomszédról beszélni :-))))))

az bizony opposite neighbour, saját füllel hallottam szemközti szomszédot így bemutatni...

nyugodtan megnézheted idegen nyelvű szótárakban, vagy , ha érthető módon nem hiszel a sok .com-nak, akkor .org vagy .edu kiterjesztéssel keress rá a kifejezésre...

pl egy franciaszótár:

[link]

2011. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 13. 18:21
 7/9 A kérdező kommentje:
de amúgy én nem panelban lakom :) vidéki kisvárosban úgyhogy nekem az út túloldalán van :D
2011. aug. 13. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
AKKOR TÖKÉLETES A KOLLÉGA "ACROSS THE ROAD"-JA :D
2011. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. aug. 24. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!