Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Továbbtanulás gimnáziumban,...

Továbbtanulás gimnáziumban, DEBRECENBEN?

Figyelt kérdés
Most megyek 8.-ba, és az angol tanárom szerint nagyon jó a nyelvérzékem, járok is külön angolra, és szeretnék gimnáziumba járni, olyan gimibe ahol nagyon jó az angol nyelvoktatás, viszont most eléggé gyenge általánosba járok, ezért nem tudom, hogyan tudnám felvenni a tempót egy jó gimnáziummal, viszont mindenféle képen gimibe akarok menni, valaki tud olyan gimiket ami nekem megfelelő lenne? És tippeket, hogy hogyan vegyem fel a tempót majd az új sulimban?
2011. aug. 9. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is vacilálok ilyen térben.Én is most megyek 8.-ba.Nálam is ez a helyzet pontosan elég gyenge a suli.Viszont én is Gimibe akarok menni Egerbe a Gárdonyi Géza ciszterci Gimnáziumba emelt angolra, mondjuk most az általánosba nem olyan szörnyű a helyzet de azért lehetne jobb is.

14/L. Te hova valósi vagy?

2011. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezeket javaslom, nem sorrendben: Csokonai, Fazekas, Ady, Kossuth. Esetleg a TÁG, de ott elég sznob a légkör, és már az oktatás sem a régi ott.
2011. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a kossuth nem sznob? :D:D:D
2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem A kossuthba, és a TÁGban is járnak ismerősök, de nemhiszem, hogy oda felvennének : /
2011. aug. 9. 18:38
 5/5 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak! Debreceni vagyok
2011. aug. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!