Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a nyelvvizsgára? Lent!

Figyelt kérdés
Ti milyen ruhában mentetek a nyelvvizsgára? És aki TELC-re ment, mik a tapasztalatok? ( angol B2 )
2011. aug. 9. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Szombaton megyek én is. Hajléktalannak öltözök, majd ezzel megnyerem a vizsgabizottságot.
2011. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a nagyon hasznos válaszodat...

hová mész amúgy? én is akkor megyek

2011. aug. 9. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Lehetőleg a legelegánsabb ruhát vedd fel, Farmert hanyagold, csak akkor vedd fel ah egy színű normális fazonú és fekete, de azt is csak akkor ha nagyon nincs más kéznél. Hogy fiú vagy lány vagy azt nem tudom, de ha lány vagy akkor szoknyát vegyél fel harisnyával ha az idő olyan persze és egy egyszerű blúzt, ha fiú vagy akkor inget mindenképp, nyakkendőt sem ártana, és persze zakót ha nem lesz 50 fokos hőség.
2011. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 9. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

bőven elég ha egy hétköznapi,kényelmes ruhában mész,csak ne egy szakadt farmer legyen. nem az alapján fogják eldönteni he átengednek-e,viszont az fontos hogy ne egy kényelmetlen ruhában feszengj...

telc-en például szokták is kérni h kényelmes ruhában menjenek

2011. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem esküvő, se nem temetés, szóval nem kell kiöltözni. Kényelmes utcai viselet, amiben jól érzed magad - gondolom alapból sem szakadtan meg gányosan mész ki az utcára, hanem olyan formában, ami emberek között is felvállalható, na az pont ugyanúgy oda is jó lesz.

Ha még cseles is akarsz lenni, akkor az öltözékeddel direkt próbálkozhatsz néhány beszédtéma lehetőséget a szájukiba adni, amiből előre kicsit felkészültél (pl. beviszed a bicikli sisakodat, hogy bocsi de nem tudtad hol hagyni, és akkor utána a beszélgetésnél jó eséllyel fognak a biciklizésről kérdezni, ilyesmik).

2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elegáns legyen, de szolid.

Ha lány vagy, ne "tedd ki", ami van, mert ha olyan vizsgáztatót fogsz ki, akkor a visszájára is elsülhet...

2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Hat annak mar jopar eve h vizsgazni mentem (szobeli) es anyukammal ezen vitaztunk 1 picit, o ki akart oltoztetni, felt hogy ha nem akkor a vizsgaztato majd maskepp itel meg. Hat ott voltunk harisnyaban , bluzban... atmentem . Utannunk jott 1 srac nirvanas kifakult poloban meg asszem piros naciban es o is atment meg jobb pontokkal is mint mi.

Tehat annal a vizsgaztatonal nem szamitott (oke a srac helyes volt) de ki tudja te kit fogsz ki menj atlagos normalis ruhaban, abbol nem lehet baj.

2011. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy szép fehér inget, és egy szép hosszú fekete nadrágot.

Ügyes legyél! Sok sikert!

Amúgy, hogy sikerült? Mit érzel? :)

Írj privátot: noemi.szucs1998@gmail.com

Írd majd, hogy a gyakorikerdesek.hu -ról vagy, a nyelvvizsgás!! :)

2011. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


Utólag mondom h sikeres komplex nyelvvizsgát tettem :)

2011. nov. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!