Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telcen angol B2 (középfok)...

Telcen angol B2 (középfok) levélnél a lap mindkét oldalára írhatunk, vagy több lapot kapunk? Továbbá kapunk valami firkapapírt, mert én szeretek a levélhez vázlatot írni tollal, és az utolsó 5-8 percben letisztázni ceruzával.

Figyelt kérdés
Egyáltalán tollat bevihetek a terembe?
2011. aug. 10. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet írni a kijelölt részre ami azt hiszem másfél vagy két oldal. És nem adnak ott semmit. 1 óra van rá, ott dolgozd ki a lapon, mert tapasztalatból mondom, hogy nem lenne elég az az egy óra arra, hogy még piszkozatot is írj és át is másold. Gondolom tollat meg vihetsz be, max. nem használhatod.
2011. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levélre nem 30 percet adnak?
2011. aug. 10. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, tényleg csak 30 perc. Nem tudom miért emlékeztem 1 órára.
2011. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!