Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC német B2 prezentációnál...

TELC német B2 prezentációnál lehet olyan, hogy kihúznak egy témát, és négyből lehet csak választani?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert kettő témát kidolgoztam, de az egyiket nem tudom megjegyezni annyira, és félek, hogy ott összekavarodok a saját mondataimban.
2011. aug. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok válaszolni,de megkérdezhetem hogy milyen 4téma van,illetve te mit dolgoztál ki?:)
2011. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Könyv, film, utazás, zenei rendezvény, sportesemény, ebből a könyvet és az utazást írtam meg, de a könyv megy jobban.
2011. aug. 11. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
németen elég egyet kidolgozni, mivel egy kész prezentációval mész oda és azt mondod el, amelyiket akarod. mégis miért húznák ki bármelyik témát?
2011. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a nyelviskolában mondta a tanár, hogy előfordult már, ezért dolgoztatott ki velünk kettőt.
2011. aug. 12. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, csak jobban megdolgoztatott. :D
2011. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!