Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok jó gyakorlókönyveke...

Mondanátok jó gyakorlókönyveket kezdő angolosnak?

Figyelt kérdés

Kezdő angolos vagyok, első szinttől kezdtem, nemsokára szintzáró, szóval még nem vettünk olyan túl sok mindent, de szeretnék valami jó gyakorlókönyvet, tudnátok esetleg valami jókat mondani? Jó lenne magnóhallgatásos feladat is.


Meg úgy általában milyen könyvek azok, amik jók ha vannak?


2011. aug. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Báti LÁszló-Véges István Angol nyelvkönyv, ez ugyan nem kimondottan gyakorló könyv, de az ország legjobb angol könyve. 1960 óta most adták ki. Ha eddig ebből tanítottak volna az elmúlt 20 évben biztos nem lenne ennyi sokadszorra újrakezdő diák. Van hozzá hangkazetta, nagyon jól magyarázza a nyelvtant, logikusan, egymásra vannak építve a mondatok, szövegek és sok benne a gyakorlás amihez van megoldókulcs!
2011. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A könyv olcsó, 2200,-Ft

2011. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát tényleg nem sok, nekem a tankönyv+mf 4800volt, pedig elég vékonyka. :) A kazettával együtt annyi?

Van egy ILS könyvesbolt, szerintem az egyik nyelviskoláé, nyelvkönyvek vannak ott leginkább, mit gondolsz esetleg ott van? Vagy hol tudnám beszerezni?

2011. aug. 14. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Oxford angol. Nagy piros könyv, kis nyelvtan, sok feladat, egész középszintig megy. Van hozzá egy cd is. Nyelvvizsgához elég jó alap, nem drága asszem.

De ez igényel már alap szókincset azért, főleg az írás feladatok.

2011. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Headstart szerintetek jó kezdőkönyv? Mi abból tanulunk.
2011. aug. 15. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A Báti Végeshez sajnos külön kell megvenni a hangkazettát.Sajnos elég kevés helyen lehet kapni, nézd meg a neten most hol nincs épp kifogyóban.
2011. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!