Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalati...

Kinek milyen tapasztalati vannak a Villám Francia tananyagával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Én nem rég kezdtem el itthonról, nem relaxásan, csak simán hagyományosan tanulni, de érdekelnének vélemények, hogy ki mennyire vette hasznát, hol tart benne stb.

Nem fizettem érte, és nem is fogok, tehát olyan válaszok nem érdekelnek, hogy nem éri meg fizetni érte...hanem tényleg csak az érdekel, hogy akik tanultak belőle mire jutottak vele!

Én eddig 5. leckét vettem át belőle napi két órát foglalkozva 3 hónap alatt és kissé lassúnak ítélem meg a tempómat, igaz ezt az öt leckét még álmomból felriasztva is kenem-vágom!


2011. aug. 19. 00:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Még csak annyi kérésem lenne, hogyha van aki szintén ebből tanul, hasonlóan, ahogy én vagy mindegy, akkor jó lenne összefognunk, hogy az ott szereplő párbeszédeket és az abból származó lehetőségeinket élőbeszédként tudjuk gyakorolni. Eddig én úgy csináltam, hogy a beszéltető anyagban, az egyik félt helyettesítettem megállítva a lejátszót, majd utána ellenőriztem, de azért tényleg jobb lenne élőbeszédben gyakorolni vkivel! :)
2011. aug. 19. 00:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most próbálok franciául tanulni :-) Honnan sikerült ingyen beszerezned? Megadnád légyszi a linket, én sajnos nem találom sehol :-(
2012. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!