Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ITK ORIGO angol felsőfok...

Az ITK ORIGO angol felsőfok tényleg olyan kegyetlenül nehéz?

Figyelt kérdés
Angoltanártól és pár diáktól hallottam, hogy húú, ilyen meg olyan nehéz. ÉN origón középszintűztem, 9.es koromban, de nem volt annyira nehéz. Tapasztalatok?
2011. aug. 19. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi az, hogy, diplomás nyelvtanárokat is megbuktatnak.
2011. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugye, ez csak vicc?
2011. aug. 19. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly csináltam 12.-ben és elsőre sikerült....:)
2011. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én most leszek 13.os :)

Miből, mennyit készültél rá?

2011. aug. 20. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalataim szerint alig nehezebb, mint a középfok, a fő különbség az, hogy míg a középfokon előbb-utóbb mindenki átmegy, aki elégszer próbálkozik, a felsőfokún csak az, aki tényleg tudja.

Én 21 évesen tettem le, iskolában kb. 9 évig tanultam angolul, de az nem számít annyit, mint amennyit magadtól tanulsz. Kommunikálj sokat külföldiekkel, akár neten is, olvass rengeteg szöveget (nem tankönyv, hanem regények, weboldalak akár, stb.) akkor belejössz.

2011. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki, 12.ben csinálta.:)

Én az 1000 kérdés 1000 válaszból készültem szóbelire... Annál több szerintem nem kell, persze, ha van egy biztos középfokú szókincsed, és ezzel csak kiegészíted.

Írásbelire pedig átnéztem a Round up-okat, illetve csináltunk pár tesztet a tanárommal. Nekem igazából az í.b könnyebb volt, mint a középfokos, életszerűbbek a témák. Igazából számomra a magnón mutatkozott meg a felsőfokúság:)

2011. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jól beijesztettek a nyelviskolában, most már alig bízom magamban...És az írásbelin használható szótár?
2011. aug. 24. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
bocs a késői válaszért, de igen, használható szótár. pont olyan, mint a középfok, csak asszem 1-2 feladat más.
2011. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan mint a közép?:O Most voltam szeptemberben. 5 %-on múlott. Marha nehéz:D Hiába azt érzed, hogy te jó ég sima ügy volt, utána meg csak lesed a százalékokat:) Nem akarlak ijeszteni, meg lehet csinálni természetesen, de minden nap kell akkor vele foglalkoznod:) 16/l
2011. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Jah szerintem is a redvas magnon latszik... Az xar volt. Mondjuk a lenyeges infokat azert ertettem :D de nem ugy mint kozepfokon a szoveet hogy egy az egybe az egeszet szorol szora ertem.


Az irasbelin nekem fura temak voltak de tetszettek.


A szobelin meg rizsazni kell, nekem eleg nagy a beszelokem szal ez sokat lenditett rajta, habar nalam a vizsgaztatok csapongtak a temakban? Nalatok hogy volt? Elkezdtunk valamirol beszelni es en beszeltem volna meg minden es akkor hopp egy ujabb kerdes...


Jah es nagyon ugy tunik a szobelis szoveg osszefogalalos forditos valaminel en tulsagosan rovidre foglaltam ossze a szoveget :) mondjuk a lenyeg h megvan.


Osszefoglalva a magno es az osszefoglalos dolog nem tetszett.

2011. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!