Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik le egy osztályoz...

Hogyan zajlik le egy osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés
Előre hozott érettségit teszek le azért kérdezem. Kb milyen feladatok vannak benne?
2011. aug. 19. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvből? Ezt a tanár el szokta mondani, akinél tanultad a tárgyat.

Nekem németből /negyedikesből osztályozóztam le/ a negyedikes nyelvtan volt + érettségi és nyelvvizsga feladatok vegyesen összevágva. A szóbelit meg az érettségi alapján + a negyedikes tk. témakörei alapján állította össze.

Egyébként tanár függő. Ismerek olyat, aki emelt szintű feladatokat is betett a kezdőknek is.

2011. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két osztályból volt. A 11.-es annyi volt, hogy a megmaradt 2 lecke témazárójait kellett megcsinálni, a 12.-esben meg érettségi feladatok voltak(több, nehezebb, mint az érettségin, és jóval kevesebb idő volt rá(kivéve a levélírás, mert az nem volt, mivel lassú javítani)), plusz volt egy szóbeli is, ami ugyanolyan volt, mint az érettségi.
2011. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

angolból fogok most augusztusba, ősszel érettségi és most leszek 11.es

szerintetek írjak a tanáromnak emailt h kb milyen jellegű feladat lesz benne? :)

2011. aug. 19. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11. áprilisában osztályozóztam angolból a 11.-es és 12.-es anyagból előrehozott érettségi miatt. A feladattípusokat nagyjából elmondta a tanár. A 11.-es anyag nálunk nyelvvizsga típusú volt, a 12.-es pedig az érettségi feladatok. Ha nem mondta el még, hogy mik várhatóak, szerintem inkább kérdezd meg.
2011. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vészes, legalábbis nekem nem volt az. 60-60 perc volt a 11-12-es anyagból. Tipikus rakd be a megfelelő igeidőbe a igéket, alakítsd át a mondatot, egy igaz-hamis szövegértés, meg egy 50 szavas levélírás volt. Nem kell tőle félni, én paráztam miatta, mert nem akartam hogy 4-es legyen, mert végig 5-ös voltam angolból, de végül 5-ös lett mind2. A szóbelin meg képleírás volt, meg vmit húztunk, és beszélgettünk róla pár mondatot.
2011. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két része van

Van az írásb aztán meg a szóbeli

2013. márc. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira izé csak készülni kell
2013. márc. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!