Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszélsz japánul? Ha igen hol...

Beszélsz japánul? Ha igen hol tanultad? Milyen módszerrel? (tankönyv, weboldal) Miért kezdted el tanulni? Milyen szinten vagy most? Mennyi idő kellett hogy elérd ezt a szintet?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat:)
2011. aug. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak minimálisan tudok japánul, hátha számít ez is neked :) :) Azért írtam, hogy minimálisan, mert csak megérteni tudom valamilyen szinten, és ott is csak a beszédet. Tehát se írás, se szövegalkotás. Nem sok dolgot érek el vele, csak értek valamennyit belőle, mikor beszélnek a japánok :D (ált. egész sokat értek belőle, de ez változó) Nem is tudatosan tanultam, csak rajongok az animékért, és a japán szinkronból rám ragadnak a dolgok XD Meg weboldalakon nézegettem kicsit.

Gondolom te azért ennél jobban szeretnél megtanulni japánul, sok sikert hozzá ;)

2011. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apa munkája révén egy évig kint éltem, ott tanultam meg. Elég jól sikerült megtanulnom, mikor hazajöttem, nem sokat kellett a nyelvvizsgára tanulnom, inkább csak gyakorlás volt. Most járok mindenfele tolmácsként dolgozni üzletembereknek.
2011. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát:)

Húú második irigyellek :):D

Itthon egyáltalán nem is tanultál japánul?Milyen volt kint mikor még nem ismerted a nyelvet?:D Gyorsan megtanultad?:)

2011. aug. 20. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább rendszerezésnek hívnám nem tanulásnak azt, amit itthon gyakoroltam.

Ilyen nemzetközi suliba jártam, angolul tanítottak minket japánra, kb. senki se ismert senkit, így mindenki könnyen barátkozott, segítettünk egymásnak. De ennek már majd 10 éve, homályosak már az emlékek.

2011. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csing csáng csung szoju vángó?kámikázeeeee!!!szojikolopukki!!
2011. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!