Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Progetto Italiano olasz tankönyv?

Progetto Italiano olasz tankönyv?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a tankönyvről? Hatékonyan lehet belőle tanulni? Csak most kezdeném (1a)
2011. szept. 22. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy tanárral vagy egyedül. Ha tanárral, akkor nagyon jó könyv, de egyedül csak akkor érdemes, ha már van egy kis tudásod.
2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A Nuovo Progretto italiano-ra gondolsz, vagy a simára? Szerintem a Nuovo elég jó, a másik annyira nem.
2011. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen a nuovora gondolok :) Tanárral tanulnám.
2011. szept. 22. 21:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, akkor az nagyon jó lesz én is abból tanultam.
2011. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is abból tanultam. Nagyon hatékony, jó tankönyv - de csak ha tanárral vágsz bele. :)
2011. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kérdés! Pont most akartam megvenni! De elbizonytalanodtam, mert én egyedül tanulok! Megpróbáljam? Vagy tudtok valamit helyette ajánlani? (Bocs, hogy én is kérdezek a te kérdésed alatt) Amúgy én csak jót, hallottam róla, azért is gondoltam, hogy megveszem!
2011. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,remélem jó lesz :) Utolsó: Más olasz könyvről én nem is nagyon hallottam, de biztos van. Nézz utána neten :D
2011. szept. 23. 14:56
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

(22.18-as vagyok)

Giro d'italiano c. nyelvkönyvet szoktak még használni (tudtommal a Rigó utcai nyelvi kurzusokon is).


a Studio Italia nyelviskolánál érdemes érdeklődni, milyen fajta-féle olasz nyelvkönyvek léteznek. biztos tudnak ajánlani párat, mert könyesbolti részlegük is van.

viszont halkan megjegyzem, hogy nagyon drágák - talán jobb használtan megvenni vagy fénymásolni (könyvtári darabot, ha van), esetleg interneten keresni egy szkennelt példányt és abból olcsón nyomtatni.

www.studioitalia.hu

(Budapesten a Ferenciek terén állomásoznak :))

2011. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen,azt énis hallottam h ki lehet nyomtatni, azis jó dolog. Ugye elég drága :( Nekem 3960 volt diákigazolvánnyal amúgy olyan 4000 valamennyi.
2011. szept. 23. 17:58
 10/18 anonim ***** válasza:

(09:44-es vagyok)

Igen nézelődtem, én elég sokat találtam (pl:Pons amit még nem írtatok), nekem pont az volt a bajom, hogy sok van és ugye melyiket válasszam,elég nehéz eldönteni magamtól melyik a jó, nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni. Amiket írtatok azok jó ötletek! Köszi! Olyat kereseknék amiből egyedül is fel lehet készülni közép szintig, úgy hogy alapszintű tudásom van. Egyenlőre még várok a vásárlással és érdeklődök. De ha te nem egyedül tanulsz, szerintem tényleg próbáld meg a proggeto-t, nekem mindenki azt mondta...?!Sok sikert hozzá!

2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!