Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit kell tudni egy angol...

Mit kell tudni egy angol szintfelmérőn?

Figyelt kérdés
Ahova jelentkeztem fősulira ott kell írni szintfelmérőt.A levélbe azt írták nézzük át amit érettségire tanultunk, de én már lassan 10 éve h. érettségiztem és mi keveset tanultunk angolból.Az igeidőkből is csak az alapokat vettük. Most is csak úgy tudnám megcsinálni a feladatokat ha odaírnák milyen igeidőt vagy milyen nyelvtani szerkezetet kell használni.Már többször elkeztem tanulni,de sajnos ismétlés hiánya miatt nem sok maradt a fejemben.Teljesen kétségbe vagyok esve, h. biztos nekem lesz a legrosszabb,hisz a tudásom is elég kevés.Már elkezdtem tanulni,de tudom h. 1-2 hét alatt képtelenség munka mellett megtanulni angolul(és még szavakat nem is nagyon tanulok,csak nyelvtant).Mire figyeljek oda?Mit nézzek át, vagy ez már halott ügy?
2011. aug. 22. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:

itt találsz nyelvtani összefoglalást: [link]

Ha írsz a dawnstar1133@gmail.com e-mail címre, tudok neked küldeni két levelet amelyekben a legfontosabb angol szavak vannak témák szerint csoportosítva. Akkor is írhatsz, ha kérdésed van, nekem jól megy az angol. most készülök középfokú nyelvvizsgára.

2011. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óó köszi szépen, mindjárt írok :-)
2011. aug. 22. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!