Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Indonéz nyelv tényleg könnyű?...

Indonéz nyelv tényleg könnyű? Mennyire hasznos? Hogyan lehet elsajátítani egyszerűen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 14:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Több, mint egy évvel ezelőtti lángoló vágyam indonéz kapcsán elmúlt, de gyorsan. Már mérsékeltebb a lelkesedés, körülmények miatt, de még majd folytatom, bele-bele nézek, hol intenzív, hol lusta mód intenzív, de majd megtanulom, mégha 10 év alatt is középfokra. Indonézek is lusták, így nekem sem szabad kapkodnom. (még nálam is lustábbak, ami brutál):) Szerintem ismerjük egymást.

Gondolom helyi nyelvvizsgád van, mert nálunk nem lehet. Kersztneved 3. betűje d? :D Ebben az országban szerintem max. 4-5 "indonéz őrült" van.

2012. okt. 12. 17:47
 12/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Igaz jó régen került már ide hozzászólás, de hátha felfedezi valaki :)

Én most kezdtem el érdeklődni az indonéz iránt és örülnék bármilyen jellegű segítségnek vagy skype-on oktató tanárnak meg ilyesmi :)

2013. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És most, 3 év után mi a helyzet?
2014. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Az Indonéz, és a Maláj nyelvek tényleg nem túl nehezek csak ajánlani tudom őket mivel én is beszélek ezeken a nyelveken (sőt tanítom) van némi tapasztalatom ezen a területen.



A családommal közel fél évtizedet éltem a távol keleten (Surabaya, Jakarta, Kuala Lumpur), ezalatt sikerült elsajátítanom a nyelvet a jó nyelvérzékemnek köszönhetően. Ezen idő alatt megismerkedtem a kultúrával amit nagyon megszerettem. Ezekben az országokban az emberek sokat mosolyognak, nagyon gazdag kultúrával rendelkeznek ami nagyban különbözik a mi megszokott Európai kultúránktól. Főként muszlimok élnek az országban a keretények száma elhanyagolható.



Ha valaki szeretné elsajátítani az Indonéz, vagy a Maláj nyelvet, vagy felkeltettem az érdeklődését, várom szeretettel a nyelvóráimon!


Honlapom: [link]

2015. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én is elkezdtem :)

(csak hogy legyen egy 2017-es hozzászólás is)

2017. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Engem is érdekel az indonéz nyelv, szerintem nagyon fura hangtanilag és érdekes illetve könnyűnek tűnik így elsőre!
2018. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Na, immár elkezdtem tanulni indonéz nyelven.

Selamat datang!: Welcome!

2018. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Közel 12 év eltelt a kérdés feltétele óta, én most kezdtem el érdeklődni a nyelv iránt. Kíváncsi vagyok, hogy a korábbi válaszolóknak, hogyan alakult az útja az indonéz nyelv kapcsán. :)
2022. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!